FIRSAT TÜKENDİ

Şişli Lifestyle Ladies'te 5 Seans ‘Power Plate’ ile Formda Kal!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Zaralı diyetlerden, aç kalmaktan ve yorulmaktan kurtulacağınız, sağlığınızı kaybetmeden, üstelik bölgesel olarak fazlalıklarınızdan kurtulacağınız 5 seans "Power Plate®" uygulaması sunan Lifestyle Ladies profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ile sizi bekliyor!

  Power Plate® antrenmanı, yoğun çalışan ve spor için uzun vakitleri olmayan, kısa zamanda sonuç almak isteyen kadınlar için en uygun antrenman şeklidir. Dış görünümünüze önem veriyor ama bunun için zaman ve para israfında bulunmak istemiyorsanız PowerPlate® ile hedef odaklı çalışabilir ve çok kısa sürede gözle görülür bir başarı elde edebilirsiniz!

  5 seans "Power Plate" 149 TL yerine 49 TL!

  Güçlenme

  Power Plate® verimlilik konusundaki başarısı neredeyse erişilemez.

  Vibrasyon metodu vücudunuzdaki kas gruplarında bulunan tüm kas liflerinin %97’sini çalıştırır. Bu sadece temel kas yapısını güçlendirmekle kalmaz, ayrıca kas - performans kondisyonunu da güçlendirir.

  Gerilme

  PowerPlate® uygulaması sırasında bedene etki eden vibrasyonlar sayesinde, birçok dâhili ve harici vücut reseptörleri uyarılır. Böylece vücut duruşu, koordinasyon ve en önemlisi hareket kabiliyeti yükselir.

  Masaj etkisi - düzenli kan dolaşımı

  Kısa bir süre sonra vücut duruşunun, koordinasyonunun ve hareket kabiliyetinin nasıl gözle görülür şekilde iyileştiğini ve güçlendiğini göreceksiniz. Power Plate®’in masaj etkisi de kan dolaşımını teşvik eder, harekete geçirir. Böylece problemli bölgelerdeki vücut ısısı yükselir ve sadece 3 ay gibi bir sürede selülitleriniz %30 oranında azalır.

  Rahatlama

  Power Plate® ile yapılan gevşeme egzersizleri bedeninizin büyük ölçüde rahatlamasını sağlar – öncelikle üst ve alt sırt bölgesinde kasılmaları yumuşatır. Her PowerPlate® antrenmanından sonra muhteşem bir rahatlama ve gevşeme hissi oluşur. Bedeniniz bunun için size teşekkür edecektir.


  Power Plate

  Dünya çapında güvenle kullanılmakta olan Power Plate, kaslara aktif egzersiz etkisi yaptırarak metabolizmayı hızlandırır ve böylece depolanmış yağların hızlı bir şekilde enerjiye dönüştürülerek yakılmasını, aynı zamanda deforme olmuş kasların sıkılaşmasını sağlar. Power Plate metabolizmayı hızlandırıcı bu etkisinden dolayı, aynı zamanda kilo verme sürecinede yardımcı olur. Dolayısıyla Power Plate bölgesel fazlalıklar, vücudun sıkılaşması ve kısa sürede forma girmesi bakımından son derece etkilidir. Sizleri Power Plate ile tanıştırıyoruz. Kozmetik amaçlı kullandığında özellikle selülitlerin azaltılması, bölgesel incelme ve vucüt sıkılaştırma konularında son derece etkili sonuçlar alınır. Power Plate uygulamaları, mutlaka bir gözetmen eşliğinde ve kişiye özel bir çalışma programı çerçevesinde yapılmaktadır. Haftada düzenli olarak 2 kez gelinmesini gerektiren bu kür özellikle vücudun sıkılaşıp, toparlanması, kilo vermeye hız katılması, metabolizmanın hızlanarak yağ yakımının aktive edilmesi ve kondisyonun arttırılması yönünden son derece etkilidir. İlk 3 - 4 seanstan sonr giderek artan bir tempoda yapılacak Power Plate özellikle kas ve kemik yoğunluğunun arttırılması açısından yılın en iyi anti-aging ödülünü de almıştır ve Power Plate sadece kilo vermek yada sıkılaşmak amaçlı olmayıp spor yapmaya yeteri kadar zaman bulamadığımız dönemlerde de mevcut formumuzu korumak için mükemmel bir egzersiz ve fitness alternatifidir. Günde sadece 20 dakika çalışarak genç kalın....

  Power Plate'in Faydaları :

  20 Dakikalık Power Plate çalışması yaklaşık 1 saatlik Fitness alışmasına eşdeğerdir...

  Esneklik kazandırır

  Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar

  Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir

  Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır

  Hormanların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar

  Vucüt suyunun drenajını arttırır

  Osteoporosis etkisini azaltır

  Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir

  Selülit azaltır

  Kemik yoğunluğunu arttırır

  Kolajen üretimini arttırır

  Zihinsel ve bedensel stresi azaltır

  Power Plate Neler Yapar?

  Power Plate kas gücünü arttırır. Power Plate ile çalışırken çalışma bölgesindeki kas grubu %95 yoğunlukta çalışır ve gelişir.

  Vücudumuzun dayanıklılığı ve gücü etkili biçimde artar

  Power Plate zaman kazandırır

  Power Plate ile 10 dakika çalısmak, klasik yöntemlerle 60 – 90 dakika güçlendirici egzersiz programlarına karşılık gelir. Zira Power Plate ile çalışırken birçok kas grubu aynı anda maximum verim ile çalışmaktadır.

  Power Plate esnekligi arttırır. Power Plate vücudumuzdaki kas ve tendonlari ısıtarak esneklek kazandırır. Sadece 2 dakikalık esneme programı tüm vücudun esneme yeteneğini arttırır.

  Power Plate vücut uyumunu arttırır. Power Plate kas içi ve kaslar arasındaki koordinasyonu sağlayan tüm reseptorlerin ayni anda uyarılmasını sağlar. Böylelikle vücut koordinayon yetenegi ve uyumu artar, buna bağlı olarak tepki ve denge hissi gelişir

  Power Plate dolaşımı düzenler. Power Plate çalışması esnasında kaslar saniyede 35 ila 50 kez kasılarak en küçük kılcal damarlara dahi saniyede 35 yada 50 kez kadar kan pompalanmasına neden olur. Bu kan akışı, hücrelerin kisa sürede enerji depolamasına katkıda bulunur. Kan akışındaki bu artış aynı zamanda kanda bulunan atıkların hızla vücudu terketmesini sağlar ve kan hücreleri yenilenir

  Power Plate metabolizmayı yükseltir. Power Plate metabolizmanın zenginleşmesine neden olur, yağ yakılmasını şiddetlendirir, ve ana metabolizmayı düzenler. Deri altındaki yağ tabakasını azaltır

  Power Plate fitness’i geliştirir. Kaslardaki gelişmeye bağlı olarak tüm vücut sistemi dayanıklılığını arttırır. Yapılacak düzenli çalışmalara alışan vücüt çok kısa sürede kendi performansını yukarı çeker. Bunun sonucu olarak daha uzun mesafeleri yürüyebilir, daha hızlı koşabilir, daha yükseğe sıçrayabilir, uyumlu ve esnek bir vücuda sahip olabiliriz.

  Power Plate Selüliti azaltır. Power Plate ile yapılan masaj özellikli egzersizler deri altındaki yağ dokusunun azalmasına, yağ hücrelerinin parçalanmasına, daha sıkı ve sağlıklı bir dokuya sahip olmamıza yardımcı olur. Selülit azaldıkça ve doku güçlendikçe derinlemesine etki başlar. Bu tür egzersiz programları ile yüz kaslarinda dahi güçlenmeler saptanmaktadır.


 • 22.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Lifestyle Ladies Pazar günleri hariç, hafta içi 10.00-21.00 & Cumartesi günleri 10.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  SADECE KADINLARA ÖZELDİR.

  Lifestyle Ladies'in eski üyeleri bu fırsattan yararlanamaz.

  1 antrenman 20 dakika sürmektedir.

  Randevu gereklidir. Randevu için 0212 211 00 08 ve 0534 032 00 10numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

 • Lifestyle Ladies Adres: Lati Lokum Sok. No:7 Daire:7 Mecidiyeköy - Şişli /İstanbul

  Tel: 0212 211 00 08

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN