FIRSAT TÜKENDİ

Sömestr Dahil 2 Gece Konaklamalı Termal Otel Seçenekli Uludağ Kayak Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Her Cuma Sabah!

  Sömestr Tatili Dahil!

  Tatilalsana’dan 5* Kervansaray Termal Konaklama Seçenekli

  3 *,4* Ve 5* Termal Otellerde 2 Gece Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

   

  3* Kırcı Termal, Formback Termal 359 TL

  4* Tiara Termal Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 389 TL

  5* Kervansaray Termal – Convention Center & Spa Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 449 TL

   

  (Sömestr döneminde 2 gece için 3* konaklama için 30 TL, 4* konaklama için 40 TL, 5* konaklama için 60 TL fark ödenmesi gerekmektedir.)

  NOT: Milli park girişleri, feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler için araçta 50 tl para toplanacaktır. Bu ücretin yetişkinler ve 7 - 12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

   

  TUR TARİHLERİ :

  4-6 OCAK

  11-13 OCAK

  19-21 OCAK

  20-22 OCAK

  21-23 OCAK  

  22-24 OCAK  

  23-25 OCAK

  24-26 OCAK  

  25-27 OCAK  

  26-28 OCAK

  27-29 OCAK

  28-30 OCAK

  29-31 OCAK

  30 OCAK - 1 ŞUBAT

  31 OCAK - 2 ŞUBAT

  1-3 ŞUBAT

  8-10 ŞUBAT

  15-17 ŞUBAT

  22-24 ŞUBAT

  1- 3  MART

  8-10 MART

  15-17 MART

  22-24 MART

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Man Fortuna- Neoplan – Mercedes Travego – Safir ya da Man Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  Belirtilen otellerde 2 gece 3 Gün Konaklama,

  Otelde 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe), 2 Akşam Yemeği (Set Menü ya da Açık Büfe),

  Termal Otel’de kalan misafirler için Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,

  Tatilalsana Güvencesi,

  Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,

  Tatilalsana Otobüsü içerisindeki ikramlar,

  1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle Yemekleri,

  Kayak Ekipmanları,

  Milli Park Girişleri,

  Skipass Ücretleri.

   

  TUR PROGRAMI

   

  1.Gün:  İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

  Hareket yer ve saatleri;

  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü

  04:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü

  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

  05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

  Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

   

  2. Gün: Bursa Şehir Merkezindeki Otellerimizde Serbest Zaman

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket ile Uludağ’a varış. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından Uludağ’dan Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

   

  3.Gün: Tam Gün Kayak Keyfi

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından en geç saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.


  Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden TATİLALSANA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  Kayak Evi’ ndenindirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.   

   

  Ekipman Ücretleri:

  Kayak Takımı : 35- 45 TL

  SnowBoard : 40- 50 TL

  Tulum  Alt : 15-20TL

  Tulum Üst : 15-20 TL

  Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

  0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup toplam tur bedeli üzerinden 80 TL indirim yapılmaktadır.  2 Gece için single oda farkı 3* Oteller için 150 TL 4* Otellerde180 Tl , 5* Termal Otelde 280 TL’dir.

   

  OTEL BİLGİSİ :

  Belirtilen otellerde yarım pansiyon konaklama,

  Sabah kahvaltısı ; Açık Büfe

  Akşam Yemeği ; Set Menü ya da Açık Büfe

  NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA TERMAL YA DA TERMAL OLMAYAN OTELLERDE KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.


  İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 15  iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.

  Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  Hava koşulları nedeniyle yolların ulaşıma kapanması ,Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

  Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

   

  OTOBÜSLER;

  46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..  

  HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

  ÖNEMLİ:  Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

   


 • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Rezervasyon için; [email protected]‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Ya da 08502239565 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

  Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  08502239565

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN