FIRSAT TÜKENDİ

Ek Bedelsiz Sömestra Özel 2 Gece 3 Gün Uludağ Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın.

  TUR TARİHLERİ :

  21-23 OCAK 

  24-26 OCAK

  27-29 OCAK

  30 OCAK – 1 ŞUBAT

  3-5 ŞUBAT

  13-15 ŞUBAT

   


  1.Gün:  İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

  Hareket yer ve saatleri;

  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü

  04:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü

  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

  05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

   

  Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki sınırsız ikramlarımız, sabah kahvaltımız eşliğinde  Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

   

  2. Gün: Tam Gün Kayak Keyfi

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de

  Uludağ’dan ayrılıyor Bursa’daki Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

   

  3.Gün: Tam Gün Kayak Keyfi

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Man Fortuna- Neoplan – Mercedes Travego Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  5*Kervansaray Termal Otelde, 4*Kervansaray City Otel’de 2 gece 3 Gün Konaklama,

  Otelde 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı , 2 Akşam Yemeği,

  Kervansaray Termal Otel’de kalan misafirler için  Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,

   

  Tatilalsana Güvencesi,

  Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,

  Tatilalsana Otobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,

  1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

   

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

   

  Öğle Yemekleri,

  Kayak Ekipmanları,

  Milli Park Girişleri,

  Skipass Ücretleri.


 • NOT: 0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup tur bedeli üzerinden 100TL indirim yapılmaktadır. Single oda farkı 4* City Otelde 130 TL , 5* Termal Otelde 190 TL’dir.

  OTEL BİLGİSİ :

  4* KERVANSARAY CİTY OTEL;

  5* KERVANSARAY TERMAL – CONVENTİON CENTER & SPA;

  http://www.kervansarayhotels.com.tr/

   

  NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

   

   

  İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

  •        Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
  •        Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
  •        Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.
  •        Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

   

  Ekipmanlar;

  Kayak Evi’ nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.  

   

  Ekipman Ücretleri:

        Kayak Takımı : 30 TL

        Snow Board : 35 TL

        Tulum  Alt : 15TL

        Tulum Üst : 15 TL

   

  OTOBÜSLER;

  NEOPLAN : 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  TREVEGO MERCEDES: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  TOURİSMO :  46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

  ÖNEMLİ:  Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)