FIRSAT TÜKENDİ

Taksim Angkorwat Spa Masaj Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Şehrin kalbinde gürültü ve karmaşadan uzakta huzurlu bir atmosferde gözlerinizi kapatıp bedeninizi ve ruhunuzu masajın rahatlatıcı etkisine teslim etmek, ardından sauna, hamam ve buhar odası alanlarında toksinlerinizden arınmak ve kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız bu davetimiz sizin için!

  Birbirinden farklı tarzda ayrı karakterlerde şık bir şekilde dekore edilmiş odalara sahip bu 4 yıldızlı otel, Beyoğlu'nun merkezinde, Taksim Meydanı üzerinde yer almaktadır.

   

  30 Dk. Kese - Köpük Paketi (10 Dakikası Sauna Ve Buhar Odası Kullanımı + 20 Dakikası Kese Köpük) Ve Spa Kullanım 90 TL Yerine 59 TL!           

  50 Dk. Klasik İsveç Veya Relax Masajı Ve Spa Kulanım Paketi 150 TL Yerine 69 TL!

  50 Dk. Bali Masajı Ve Spa Kullanım Paketi 180 TL Yerine 79 TL!   

  20 Dk. Kese Köpük Masajı + 50 Dk. İsveç Veya Relax Masajı 260 TL Yerine 99 TL! 

  SPA KULLANIMINA DÂHİL OLAN HİZMETLER: Hamam, Sauna, Buhar Odası

   

  KESE-KÖPÜK MASAJI

  Kültürümüzün vazgeçilmez parçası hamamlar, senelerdir modern hayata yenilmeden aksine popülerleşerek, etkilerini ve özelliklerini korumuştur. Vücudundaki tüm ölü derilerinden arınmayı sağlayan, cildi peeling etkisi ile yenileyen Kese - Köpük Masajı, aynı zamanda tüm yorgunluğunu da alır. Masaj sonrası cilt, yumuşacık ve pürüzsüz bir hale gelir. Keseyle birlikte yapılan köpük masajı etkisi ile kan dolaşımın hızlanacak ve kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz.

  BALİ MASAJI

  Bitki özleri ve meyvelerin buharda damıtma yoluyla elde edilmiş yağlarıyla birlikte sert hareketlerle yapılan masajdır. Kan, oksijen ve qi (enerji) akışını, hızlandırmak için yapılan bu masaj, enerji merkezlerini dengeler ve iç sistemin entegresyonunu iyileştirir.

  KLASİK İSVEÇ MASAJI

  İsveç masajının bilinen birçok faydası vardır. Fiziksel olarak baktığımızda, kan dolaşımının artması sonucu eklemler gevşer ve hareket kapasitesi artar. Bu sayede hareket kısıtlılığı ve hareketsizlik yüzünden oluşan kramplar, kas spazmları hafifler ve kas yorgunluğu zamanla azalır. Oksijen alan ve tembelliği üstünden atan kaslar, cildi sıkılaştırır.

  RELAX MASAJI

  Aromaterapi masajı gibi özel yağlarla gerçekleştirilen bir masajdır. Özellikle sinir sistemine etki eden bu masajdaki hareketler, yavaş ve baskı uygulamadan gerçekleştirilir.  Bu masaj sayesinde kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Bu sayede, mimikler yumuşayıp, bağışıklık sistemi güçlenirken, vücut rahatlar.

  SPA KULLANIMINA DÂHİL OLAN HİZMETLER: HAMAM, SAUNA, BUHAR ODASI

  Sauna, buhar odasının nemsiz halidir diyebiliriz. 80 ile 110 derece arasında değişen sıcaklık, dolaşımı hızlandırarak, vücuttaki zararlı maddelerin ter yoluyla atılmasını sağlarken; saunanın ardından alınan soğuk duş sayesinde, kan dolaşımı düzenlenir, gerginlik azalır ve dinlenme hissi tüm vücudu sarar.

  Buhar odasında vücudunuzdan atacağınız ter sayesinde, cilt temizlenir ve cilt, ihtiyacı olan nemi geri kazanır; ayrıca kaslar gevşeyerek ağrı ve sızı gibi şikâyetler ortadan kalkar. Buhar odası aynı zamanda solunum şartlarında düzelme için etkin bir yöntemdir. • ÖZEL GÜNLER HARİÇ 31 Mayıs 2019’a kadar 10.00 – 19.00 saatleri arasında geçerlidir.

  1 GÜN ÖNCESİNDEN RANDEVU GEREKLİDİR

  Randevu için 0212 393 40 60 │ 0535 573 21 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Yoğunluk nedeniyle aynı gün içerisinde randevu verilemeyebilir.

  Randevu iptali en az 1 gün öncesinden bildirilmelidir. Aksi durumda kupon kodu kullanıldı kabul edilir. 
  Spa’da havlu, peştemal, tek kullanımlık terlik servis edilmektedir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                         

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

 • (CVK Hotel içi) Sıraselviler Cad. No: 11 Taksim / Beyoğlu – İstanbul

  Tel: 0212 393 40 60 │ 0535 573 21 63

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (4 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN