FIRSAT TÜKENDİ

Taksim Endless Art Hotel Spartaveda Spa'da Köpük Masajı ve Islak Alan Kullanımı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Şehrin tam merkezinde gürültü ve karmaşadan uzakta huzurlu bir atmosfer eşliğinde gözlerinizi kapatıp bedeninizi ve ruhunuzu masajın rahatlatıcı etkisine teslim etmek ve kendinizi şımartmak istiyorsanız bu

  Islak alan kullanımı dahil 50 Dk Masaj 20 Dk Köpük Masajı + Soğuk İçecek İkramı 130 TL

  Islak alan kullanımı dahil 50 Dk Masaj 30 Dk Kese Köpük Masajı + Maske+ Meyve Tabağı 150 TL

  Islak alan kullanımı dahil 3 Saatlik VIP Paketi 600 TL (1 Saat Masaj 30 Dk Kese Köpük Masajı & Maske Meyve Ve Soğuk Şarap Servisi)

  ISLAK ALAN KULLANIMI: Sauna, Buhar Odası, Havuz Kullanımı!

  MASAJ SEÇENEKLERİ

  İsveç Masajı

  Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri, eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

  Medikal Masaj

  Tıbbi masaj olarak da bilinen medikal masaj, mütehassıs kişiler tarafından gerçekleştirilen iyileştirici amaçlı bir masaj çeşididir. Medikal masaj hasar görmüş ve yorgun düşmüş organı eski haline geri döndürmek için uygulanan bir masaj olup, hastanın yaşam kalitesini arttırır ve psikolojik destek sağlar.

  Medikal masajın insan sağlığına birçok faydası bulunur. Medikal masaj el, su ve elektrik gibi çeşitli teknikler kullanılarak yapılır ve hasta masajın ardından büyük bir rahatlama yaşar. Medikal masaj, birçok hastalığın tedavisinde uygulanmaktadır. 

  Aromaterapi Masajı

  Aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesi. Aromaterapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri, bitki yağları kullanılıyor. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı, canlandırıcı etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapıyor. • Bu fırsat 31 Ekim 2018’e kadar geçerlidir.

  Haftanın her günü 11:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  RANDEVU ALINMASI GEREKLİDİR.

  Randevu için (0212) 232 80 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önce yaptırılmalıdır. Aksi halde kupon kodu kullanılmış sayılır.

  Dilediğiniz kadar kupon kodu alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.