FIRSAT TÜKENDİ

Taksim Grand Star Hotel CeSpa da Masaj Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Avrupa Yakası’nda kaliteli hizmet veren sayılı spa merkezlerinden bir tanesi olan Grand Star Hotel CeSpa'nın  daima sizinle ilgilenen ve güzel bir gün geçirmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapan çalışanların olduğu harika bir yer.

  Huzur veren dekorasyonu ve alanında uzman ekibiyle dinlenirken keyif alacaksınız!

  60 dakika Thai veya Bali Masajı, Yüz Maskesi, Sıcak İçecek İkramı 150 TL yerine 79 TL!   

  VIP Odada 1 Saat Çiftlere Özel Masaj, Yüz Maskesi, Sıcak İçecek İkramı 300 TL yerine 149 TL! 

  -VIP odada çiftlere özel masaj seçeneği.

  GRAND STAR HOTEL CESPA MASAJ SEÇENEKLERİ

  ANTİ-STRESS MASAJI

  Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

  AROMATERAPİ MASAJI

  Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

  BALİ MASAJI

  Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

  THAİ MASAJI

  Thai masajı Tayland kökenli bir masaj türüdür. Uzak doğu ve taylandın kültür dokusunu içinde barındıran bu masaj yöntemi vücuda uygulanırken uygulanan bölgeyi gererek rahatlama sağlar ve bölgesel olarak tüm vücuda uygulanır. Geleneksel yöntemlerin uygulandığı bu masaj yönteminde 20 den fazla hareket mevcuttur.

  REFLEKSOLOJİ MASAJI

  Birçok kültürde eski zamanlardan beri uygulanan refleksoloji masajı; ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşı gelen refleks noktalarına el ve parmak yardımıyla özel tekniklerle uygulanan bir baskı terapisidir. Günümüzde rahatsızlıkların pek çoğu strese bağlıdır ve pek çok rahatsızlık enerjinin belli bir yerde bloke olmasından kaynaklanmaktadır. Refleksoloji masajı ile vücut uyarılır ve kendi kendini onarma mekanizması harekete geçirilir. Ayağa uygulanan özel basınçla, o noktalar ile bağlantılı olan organlarda serbest enerji akışı sağlanır, kas gerginliği giderilerek kan ve lenf dolaşımı yükseltilir.

  KLASİK MASAJ

  Klasik masajın uygulama alanı deri ve deri altındaki kaslardır. Bu dokularda oluşan etki hem masajın yapıldığı yerde görülür hem de sinir sistemi ve vücut sıvıları aracılığı ile vücudun diğer bölgelerine dağılır. • 3.07.2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Grand Star CeSPA haftanın her günü 11.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Fırsata hamam kullanımı dahil değildir.

  Randevu gereklidir. Randevu için 0533 143 60 33 - 0212 252 20 32 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  0-6 yaş çocuk ücretsizdir. 6-12 yaş için işletme ile irtibata geçiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

   

 • Grand Star Hotel CeSPA Cihangir Mah., Sıraselviler Cad., No: 45, Taksim – İstanbul

  Tel: 0533 143 60 33 │ 0212 252 20 32

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN