FIRSAT TÜKENDİ

Taksim Ramada Zen Spada Spa Masaj Seçenekleri

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Arındırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle dünyaca ünlü ve Türk kültürünün en öne çıkan geleneksel özelliklerinden biri olan Türk Hamamı, Ramada Istanbul Taksim`in misafirlerine sunduğu birçok hizmetten yalnızca biri.

  Bu Zen Spa hizmetinin yanı sıra, Ramada Istanbul Taksim misafirlerine masaj, kuru ve ıslak saunalar, fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu ile hizmet veriyor.

  Endişelerinizi geride bırakın ve geleneksel Türk Hamamı`nın ya da masajın tadını çıkarın. Ramada Istanbul Taksim`in Zen Spa hizmetleri ile rahatlatıcı ve canlandırıcı bir deneyimin ardından iş etkinliğinize veya toplantınıza, ya da keşfine çıkacağınız İstanbul sokaklarına kendinizi hazır hissedin.

   

  1 KİŞİLİK 50 DAKİKALIK masaj seçeneklerinden biri, Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi, Sıcak İçecek İkramı 180 TL yerine 79 TL! (hafta içi 11:00 – 17:00 saatleri arası geçerlidir.)

  1 KİŞİLİK 50 DAKİKALIK masaj seçeneklerinden biri, Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi, Sıcak İçecek İkramı 180 TL yerine 89 TL!

  1 KİŞİLİK 50 DAKİKALIK masaj seçeneklerinden biri, 20 dakika kese-köpük masajı, yüz maskesi, ıslak alan kullanımı, sıcak içecek ikramı 360 TL yerine 150 TL!

  2 KİŞİLİK 50 DAKİKALIK masaj seçeneklerinden biri, Yüz Maskesi, Islak Alan Kullanımı, Sıcak İçecek İkramı 360 TL yerine 170 TL!

  ISLAK ALAN KULLANIMINA DAHİL OLANLAR : Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok havuzu, fitness salonu

   

  MASAJ SEÇENEKLERİ:

  • Bali Masajı
  • Aromaterapi Masajı
  • İsveç Masajı
  • Relax Masajı
  • Kese Köpük Masajı

  BALİ MASAJI:

  Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.  AROMATERAPİ MASAJI:

  Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.   İSVEÇ MASAJI:

  Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.  RELAX MASAJI:

  Aromaterapi masajı gibi özel yağlarla gerçekleştirilen bir masajdır. Özellikle sinir sistemine etki eden bu masajdaki hareketler yavaş ve baskı uygulamadan gerçekleştirilir.  Bu masaj sayesinde kan akışını hızlanır, kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Bu sayede, mimikler yumuşayıp bağışıklık sistemi güçlenirken, vücut rahatlar. • 31.5.2019 tarihine kadar; haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında geçerlidir.

  ISLAK ALAN KULLANIMINA DAHİL OLANLAR : Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok havuzu, fitness salonu

  Randevu gereklidir. Randevu için 0212 235 80 01 – 0535 727 71 94 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu  ve bilgi için 0535 727 71 94 numaralı Whatsapp iletişim hattından da ulaşabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

   

 • Ramada İstanbul Zen Spa Adres: Receppaşa Cad. No:15 34437 Taksim - Beyoğlu/İstanbul

  Whatsapp: 0535 727 71 94

  Tel: 0212 235 80 01

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (4 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN