FIRSAT TÜKENDİ

Tatil Selfie İle 2 Günlük Bozcada Gökçeada Çanakkale Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları!

  30 Eylül’e Kadar Her Cuma Hareketli 2 Günlük

  Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu

   

  Bozcaada Gökçeada Çanakkale turları ile Ege'de keyifli bir tatile davetlisiniz

  Bozcaada, Gökçeada ve Çanakkale’yi doyasıya yaşayacağınız, adaların ünlü plajlarında deniz keyfi yapacağınız muhteşem bir tatil sizi bekliyor! 

   

  HAREKET TERIHLERI: 26 Temmuz / 2-9-16-23-30 Ağustos / 6-13-20 Eylül

   

  SINIRLI SAYIDA Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu 129 TL

  26 Temmuz / 2-23-30 Ağustos / 6-13-20 Eylül Hareketli Tur Bedeli: 179 TL

  9-16 AGUSTOS HAREKETLİ TUR BEDELİ: 199 TL

   

  *Feribot geçişleri, ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 90 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  *Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım

  *Otobüs içi ikramlar.

  *Rehberlik hizmetleri

  * Aşkın Art, Sarıçayotel , vb dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece ODA KAHVALTI konaklama.

   

   TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  * plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale, antik kent yeri giriş ücretleri

  *Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 90 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  Not: Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.

   


  TUR PROGRAMI

         

  1.GÜN      CUMA              İSTANBUL-GÖKÇEADA 

  22.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü ,22.30 Mecidiyeköy Migros Önü,23.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.GÜN     CUMARTESİ        GÖKÇEADA-ÇANAKKALE

  Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .adaya varışımızla ilk olarak kahvaltı molası verıyoruz. (ekstra) kahvaltı sonrası Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret ediyoruz. Köy gezimiz sonrası Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe,Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman konaklama otelimizde.

   

  3.GÜN  PAZAR                   BOZCAADA - İSTANBUL

  Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş.Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarını yanlarına almaları tavsiye edilir).Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  *Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

   

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 150TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 159TL +zorunlu ücretler olarak  acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir

   


 • Rezervasyon Detayları

  a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 2626VEYA  05422948925  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  *Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  *Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN