FIRSAT TÜKENDİ

Tatil Selfie İle Hafta Sonu 2 Günlük Ege İncileri Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hafta Sonu Ege İncileri Turu 1 Gece 2 Gün Oda Kahvaltı Konaklama Rehberlik Ulaşım Dahil

  Çeşme, Alaçatı, Urla, İzmir, Foça

   

  Hareket Tarihleri:14-21-28 Haziran / 5-12-19-26 Temmuz/3-9-16-23-29 Ağustos/6 13 20 Eylül

   

  Tatilselfie ile Hafta Sonu Ege İncileri Turu 249 TL

   

  *Millipark örenyeri , otoban otopark, köprü geçiş ücretleri olarak 60 TL KAYIT İLE BİRLİKTE ACENTAYA ÖDENİR. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.( araç içi su servisi olarak yapılır)

  *İzmir Vesta,Residence, veya benzeri otel de  iki kişilik odalarda 1  gece oda kahvaltı

   *Rehberlik  

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *,antik kent ,Kale,Kilise, ve plaj  giriş ücretleri katılımcılara aittir. .

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

   * ilk gün Urla da alınacak kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Millipark örenyeri , otoban otopark, köprü geçiş ücretleri olarak 60 TL KAYIT İLE BİRLİKTE ACENTAYA ÖDENİR. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur


  TUR PROGRAMI

   

  1.Gün           İstanbul -Alaçatı-Çeşme-İzmir

  20:15  Beylikdüzü Migros  Önü –

  21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü –

  21:45 Beşiktaş Yıldız Camii önü

  22:30 Kadıköy evlendirme Dairesi otoparkı önü

  23:00 Kartal Köprüsü,

  23:15 Çayırova Mc Donalds önü,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında  09-10   saat  sürecek  yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.Gün          Urla - Çeşme-Alaçatı--İzmir

  Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir  karayolunu  takip ederek Urla'ye doğru yolculuğumuz devam ediyor.. Extra sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Kahvaltı sonrası gezimize izmirin şirin tatil beldesi olan URLA; İzmir’in 38 km batısında, Urla Yarımadası’nın orta kısmında yer alan eski bir yerleşim merkezidir. Kuzeyinde Ege Denizi, batısında Çeşme İlçesi, güneyinde Düden Körfezi ve Seferihisar İlçesi, doğusunda ise Güzelbahçe İlçesi ile komşudur. Urla’nın yüzölçümü 801 kilometrekaredir. Urla bölgemizde İskele meydanı Tanju Okan parkı, Yorgo Seferis evi, Sahil kenarı ve Çarşı gezintimizden sonra Rehberimizin belirleyeceği saat de Çeşmeye  hareket ediyor ve Çeşme’ye varıyoruz.Panaromik çeşme turumuz sonrası Öğlen yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Açalaçatı’ya hareket ediyoruz.Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket sonrası otelimize yerleşme  ve konaklama.

   

  3.Gün        İzmir-Foça-İstanbul

  Sabah  kahvaltı sonrası Panaromik İzmir turu sonrası  Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz.Küçük balıkçı kayıkları,arnavut taş kaldırımı sokaklar,tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme molası için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Balıkesir-Bursa  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor , alındıkları noktalarına bırakılması.

   

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye  80 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 150 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde  199TL +zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   


 • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN