Tatil Selfie İle Her Cuma Çıkışlı 2 Günlük Salda Gölü Pamukkale Şirince Efes Meryem Ana Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Her Cuma Çıkışlı

  1 Gece Otel Konaklamalı 2 Günlük

  Salda Gölü & Pamukkale & Şirince &Efes & Meryem Ana

   

  Hareket Tarihleri: 9-16-23-29-30 Ağustos /  6- 13 -20-27 Eylül / 4-11-18-25 Ekim

   

  SINIRLI SAYIDA Salda Gölü Pamukkale Şirince Efes Meryem Ana Turu 179 TL

  Salda Gölü Pamukkale Şirince Efes Meryem Ana Turu 239 TL

   

  *9-16-29-30 AGUSTOS HAREKET TARİHİNİ SECEN MİSAFİRLER 30 TL ÖZEL DÖNEM FARKI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

  *Feribot geçiş , otoban,köprü, otopark ücretleri için kişi başı 80 TL ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerlidir.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Gidiş ve dönüş ulaşım

  Rehberlik hizmetleri

  3* Denizli merkez  otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

  Programda belirtilen geziler

  TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası

  Araç içi ikram(su servisi olarak yapılır)

   

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze, ören yeri, konak, kale, Antik Kent, Meryem Ana Evi ve milli parkı gibi tüm giriş ücretleri (Müze kart alınması tavsiye edilir).

  İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğle yemekleri, akşam yemekleri

  Kişisel ve ekstra harcamalar

  Program dışı geziler

  9-16-29-30 AGUSTOS HAREKET TARİHİNİ SECEN MİSAFİRLER 30 TL ÖZEL DÖNEM FARKI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

  Feribot geçiş , otoban,köprü, otopark ücretleri için kişi başı 80 TL ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerlidir.

   

  TUR PROGRAMI

   

  1.GÜN CUMA İSTANBUL- ŞİİRİNCE 

  21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  21:45 Mecidiyeköy Mado Önü

  22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  23.00 Kartal köprüsü altı

  Hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. 

   

  2. GÜN CUMARTESİ ŞİRİNCE -EFES- MERYEMANA- DENİZLİ

  Yaklaşık 8 saat sürecek yolculuk sonrası sabah saatlerinde  eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz; evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Vericeğimiz ekstra kahvaltı molası sonrası  Meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Şirince gezimiz sonrası Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra görülecektir.Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası Denizli de bulunan otelimize ulaşıyoruz.

   

  3.GÜN PAZAR SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - HİERAPOLİS - TRAVERTENLER

  Sabah otelde alıcağımız  kahvaltı sonrası Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl gezimizin ardından Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti ( Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde tekstil atölyelerinde alışveriş ve yemek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyor.

   

    • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 188431
 • SINIRLI SAYIDA Salda Gölü Pamukkale Şirince Efes Meryem Ana Turu
  179,00 TL 239,00 TL
 • Salda Gölü Pamukkale Şirince Efes Meryem Ana Turu
  239,00 TL 289,00 TL