Her Cuma Kesin Hareketli 5* Dedeman Otel Konaklamalı Batı Karadeniz Kültür Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu

  Her Cuma Kesin Kalkışlı

  Safranbolu- Yörük Köyü, Amasra, Maşukiye

  Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna Hamam Ve Fitness Kullanımı

   

  Hareket Tarihleri: 12 Temmuz-/9-29 Ağustos / 6-13-20-27 Eylül  /  4-11-18-25 Ekim /1-8-15-22-29 Kasım / 6-13-20-27 Aralık / 5-12-19-26 Ocak/ 2-9-16-23 Şubat 2-9-16-23-30 Mart

   

  SINIRLI SAYIDA Batı Karadeniz Kültür Turu Kişi Başı 169 TL

  Aralık – Ocak – Şubat Batı Karadeniz Kültür Turu Kişi Başı 199 TL

  Temmuz Ağustos Eylül Ekım Kasım Mart Nisan Batı Karadeniz Kültür Turu Kişi Başı 239 TL

   

  *Milli park girişleri, orenyeri otoban otopark ücretleri olarak kişi başı 70 TL kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)

  *5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece oda kahvaltı  konaklama ( otelde acık büfe kahvaltı )Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)

  *Rehberlik hizmetleri 

  *Türsab mesleki zorunluluk sigortası

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı,akşam yemekleri

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  * Programda yer alan tüm müze giriş ücretleri katılımcılara aittir.

  *Milli park girişleri, orenyeri otoban otopark ücretleri olarak kişi başı 70 TL kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   


  TUR PROGRAMI

   

  1.GÜN CUMA              İSTANBUL-SAFRANBOLU-AMASRA BARTIN 

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü

  24:30 Mecidiyeköy Meydan,

  01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  01.15 Kartal Köprüsü Altı

  02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Mormal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 

  2.GÜN CUMARTESİ       YÖRÜKKÖYÜ-SAFRANBOLU-AMASRA-ZONGULDAK

  Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi,  Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. (Cam teras turu ekstra 20 TL dir giriş+transfer ve otopark içindir)

  3.GÜN PAZAR     ZONGULDAK –EREĞLİ -MAŞUKİYE – İSTANBUL

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Sonrasında bir damlataş mağrası olan Cehennem ağzı magrası gezisi sonrası Maşukıyeye doğru  hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiyede öğlen yemeği için e serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

   

  EKSTRA HARCAMALAR;

  *İlk gün kahvaltı (30 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,

  *Amasra balık menü(40TL) 3 cesıt mevsim balığı   + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.

  *Maşukiye  öğle yemeği 

  * Cam teras turu 20 TL  ( giriş ücreti + otopark+transfer ücreti olarak ücretlendirilir)  Minumum 20 Katılımcı olmak kaydıyla yapılır.

   

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 100 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 160 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 179 TL+ zorunlu ücretler olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   


 • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 188438
 • Aralık – Ocak – Şubat Batı Karadeniz Kültür Turu Kişi Başı
  199 TL 259,00 TL