FIRSAT TÜKENDİ

Tatilalsana’dan Hafta sonu 1 Gece Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Kış aylarının eşsiz eğlencesini ve manzarasını kaçırmak istemeyenlere müthiş bir kar tatili sunuyoruz. Bu tatilde 4 ve 5 yıldızlı otel konforunda kayak yapmanın keyfini doyasıya yaşayacak kar keyfinden mahrum kalmayacaksınız...

  SINIRLI SAYIDA 4* Kervansaray City Otel Konaklamalı Uludağ Turu 159 TL

  4* Kervansaray City Otel Konaklamalı Uludağ Turu 175 TL

  SINIRLI SAYIDA 5* Kervansaray Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 199  TL

  5* Kervansaray Termal Otel Konaklamalı Uludağ Turu 225 TL

  ( Sömestr Döneminde City Otel İçin 15 TL – Termal Otel İçin 40 TL Olarak Fark Ödemeleri Gerekmektedir.

  Kervansaray City Otelde yoğunluk olması durumunda 4* Tiara Termal Otele 35 TL fark ödeyerek geçilebilir. 

  TUR TARİHLERİ : 16 Aralık 2017 – 8  Nisan 2018 tarihleri arasında her hafta sonu hareket edecek turlarda geçerlidir.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün. İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

  Cumartesi sabahı hareket yer ve saatleri;

  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü

  04:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü

  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

  05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

  Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki ikramlarımız, sabah kahvaltımız eşliğinde  Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

  2. Gün Tam Gün Kayak Keyfi

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Lüks Otobüsler ile Ulaşım,

  5*Kervansaray Termal Otelde ya da  4*Kervansaray City Otel Otel’de 1 gece 2 Gün Konaklama,

  Otelde 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı , 1 Akşam Yemeği,

  Kervansaray Termal Otel’de kalan misafirler için  Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,

  Tatilalsana Güvencesi,

  Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,

  Tatilalsana Otobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,

  1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle Yemekleri,

  Kayak Ekipmanları,

  Skipass Ücretleri.

  Milli Park Girişleri, (Her giriş için 3 TL’dir.)

  NOT: Acenta Hizmet bedeli tur bedeline dahildir.

  0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup tur bedeli üzerinden 60 TL indirim yapılmaktadır.  1 Gece için single oda farkı 4* City Otelde 70 Tl , 5* Termal Otelde 100 TL’dir.

  OTEL BİLGİSİ :

  4* KERVANSARAY CİTY OTEL;

  5* KERVANSARAY TERMAL – CONVENTİON CENTER & SPA;

  http://www.kervansarayhotels.com.tr/

  NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

  İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.

  Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

  Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

  Ekipmanlar;

  Kayak Evi’ nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.   

  Ekipman Ücretleri:

  Kayak Takımı : 40 TL

  Snow Board : 45 TL

  Tulum  Alt : 15 TL

  Tulum Üst : 15 TL

  OTOBÜSLER;

  46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..  

  HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

  ÖNEMLİ:  Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

  GENEL ŞARTLAR:

  Gezi Süremiz, 1  gece 2  gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar . 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR – TATİLALSANA Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.satın alma ile  bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

            

    • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Rezervasyon için; [email protected] ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Ya da 05321681636  numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

  Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

   

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  www.atomtur.com www.tatilalsana.com

  Tel:05321681636

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (4 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN