FIRSAT TÜKENDİ

Tatilselfie ile Ek Bedelsiz 1 Gece Konaklamalı Kapadokya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • EK BEDELSİZ GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA  TURU

  1 GECE OTEL KONAKLAMALI

  Peri bacaları ,Avanos, Ürgüp,Uç Hisar Kalesi , Ihlara Vadisi, Göreme,  Derinkuyu

   

  Hareket Tarihleri: 18 -25 Ocak / 8-15-22 Şubat / 1-8-15-22-29 Mart / 5-12-19-26 Nisan /10-17-24 Mayıs / 7-14-21-28 Haziran

   

   

   Haziran Ayı Kapadokya Turu 299 TL

   Not: Fiyatlar Bayram dönemlerinde geçerli değildir.

   

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Otobüs ile ulaşım

  1 gece oda kahvaltı 3* otellerde konaklama ( Ürgüp Sena otel)

  Otelde alınacak sabah kahvaltısı

  1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

  Profesyonel Rehberlik hizmeti

  Araç içi ikramlar

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  İlk gün güzergahta alınan kahvaltı

  Öğle yemekleri

  Akşam yemeği

  Tüm yemeklerde alınan içicekler.

  Türk gecesi

  Program dışı tüm geziler

  Tüm Kişisel harcamalar

  Müze giriş ücretleri (bölgede müze kart geçerli olup tur öncesi alınması tavsiye edilir)

   TUR PROGRAMI

  1.GÜN – İSTANBUL - KAPADOKYA

  20:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  21:00 Mecidiyeköy meydan Mado Önü

  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  21:45 Kartal Köprüsü hareket ile yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.GÜN – PERİ BACALARI -GÖREME – ONXY TAŞ ATÖLYESİ  AVANOS ÇÖMLEK ATÖLYELERİ – PAŞABAĞ – KIZILIRMAK –  ÜRGÜP

  Ekstra sabah kahvaltımızı almak için bölgeye ulaşıyoruz. Kahvaltı sonrasında 1985 senesinde beri UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan, içerisinde Tokalı, Elmalı, Çarıklı ve Karanlık Kiliseler gibi 4.yy'dan 13. yy'a kadar tarihlenen, freskolarıyla ünlü birçok kiliseyi barındıran Göreme Açık Hava Müzesi'ni geziyoruz. Doğanın ve insanoğlunun el ele vererek oluşturduğu bu muhteşem müzenin ardından, binlerce yıldır bölgede kesintisiz devam eden bir el sanatının izini sürmeye başlıyoruz: Çömlekçilik. Yörenin babadan oğula geçen ustalık geleneği ile harmanlanmış ustalarının atölyelerini ziyaret ediyor, hem çömlek nasıl yapılır görüp bilgi alıyor, hem de bizler yapmayı deniyoruz. Çanak çömlek atölyesini ziyaretimizin ardından çok başlı peri bacalarını ve keşiş hücrelerini göreceğimiz Paşabağı bölgesinde fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi (ekstra) yemek üzere Avanos'a hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından bölgenin doğal kaynaklarından birisi olan oniks taşı ve bu taşın işlemesi hakkında bilgi alıp, oniks ve diğer çeşitli taşlardan imal edilen hediyelik eşyaları görebileceğimiz bir atölyeyi ziyaret ediyoruz. Ardından Anadolu'nun en önemli ırmaklarından birisi olan Kızılırmak'ın ikiye ayırdığı Avanos'u ve Avanos'un asma köprüsünü görüyor, o köprüden yürüyerek karşıya geçiyoruz. Avanos'u ziyaretimiz sonrasında, peri bacalarının farklı şekillerini çeşitli figürlere benzeten insanoğlunun hayal gücüne şahitlik edeceğiniz Dervent Vadisi'ni görüyor ve gece konaklayacağımız Ürgüp'e hareket ediyoruz. Ürgüp'te otelimize geçmeden önce şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Otelimize yerleşip, biraz dinlendikten sonra sonra dileyen misafirlerimizle Türk gecesine (ekstra) gidiyoruz.

  3.GÜN – ÜRGÜP - BALON TURU - ÜÇ GÜZELLER – UÇHİSAR  KALESİ –GÜVERCİNİLİK VADİSİ -  DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ – İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kapadokya'nın en karakteristik peri bacalarını göreceğiniz Üçgüzeller'e gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Uçhisar'a giderek Kapadokya'nın en yüksek noktası olan Uçhisar Kalesi'ne çıkıyor ve muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Uçhisar'da alacağımız öğle yemeğimizden (Ekstra) hemen önce meşhur Nevşehir kabak çekirdeği ve kayısı çekirdeği alabilmeniz için kuru yemiş alış veriş molası veriyoruz. Yemeğimizin ardından savaşlardan kaçan binlerce insanın yerin metrelerce altında aylarca yaşayabileceği, bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri'ne gidiyoruz. Ardından Nevşehir'den ayrılarak Kapadokya'nın Aksaray ili sınırları içerisinde kalan kısımlarından Ihlara Vadisi'ne gidiyoruz. Bozkırın ortasında bir vaha olan bu vadide, Ağaçaltı ve Yılanlı gibi kiliseleri gördükten sonra gezimizi tamamlıyor ve İstanbul'a yola çıkıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir sonraki gezimizde görüşmek üzere gezimizi noktalıyoruz.

   


  Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri

  Belirtilen fiyatlar 2 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklamak isteyen misafirlerimiz 80 TL tek kişi konaklama farkını acentaya ödemekle yükümlüdür. 0-6 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği 229 TL olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 çocuk konaklamasında çocuklar yetişkin olarak ücretlendirilir.

  Göreme Açık Hava Müzesi (Müze Kart geçerli).

  Uçhisar Kalesi (Müze Kart geçerli değil).

  Derinkuyu Yeraltı Şehri (Müze Kart geçerli).

  Ihlara Vadisi (Müze Kart geçerli).

   

  Ekstra turlar

  İlk gün kahvaltı : 30 TL

  Cumartesi öğle  öğle yemeği: 35 TL

  Türk gecesi : 75 TL  (Mevsime göre 6-8 çeşit soğuk meze meyve tabağı çerez sınırsız yerli alkollü alkolsüz içecekler)

  Pazar  öğle yemeği 35 TL

  Balon turu ( Bölgede rehber tarafından detaylı bilgi verilecektir.)

  Kullanılacak araçlar:

  14 kişiye kadar 16 kişilik sprinter , crafter v.b araçlar ,15 / 24 kişi arası katılımlarda prestij , isuzu nova v.b 27 kişilik araçlar 25 kişi üstü katılımlarda Mercedes Travego , tourısmo ,man safir v.b araçlar kullanılacaktır. Katılım sayısına göre araç tipleri değişiklik gösterebilir. Turu satın alan misafirlerimiz kullanılacak araç tipini kabul etmiş sayılacaktır.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN