FIRSAT TÜKENDİ

Tatilselfie İle Günübirlik İskeçe Karnavalı Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Tatilselfie Günübirlik İşkece Karnaval Turu ile

  Karnaval Coşkusunu İskeçe’de Yaşayın!

   

  HAREKET TARİHİ: 9/03/2019

   

  SINIRLI SAYIDA Tatilselfie İle Günübirlik İskeçe Karnavalı Turu Kişi Başı 169 TL

  Tatilselfie İle Günübirlik İskeçe Karnavalı Turu Kişi Başı 199 TL

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 

  Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar. 
  Rehberlik hizmeti

  Gümrük geçiş ve ayakbastı ücretleri


  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

   

  Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 120 €

  Yurtdışı çıkış harç pulu: 15 TL

  Tur suresince alınan yemekler

  Ekstra belirtilen tüm turlar

  Kişisel harcamalar

  Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.

   

   TUR PROGRAMI

   

  1.Gün Cumartesi  İstanbul –İpsala – iskeçe

  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

  23:30 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Samiyen Stadı karşısı) 

  24:00 Bakırköy Ömür Plaza 
   

  Siz konularımız yukarıda belirtilen yerlerden karşılıyarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan sapağı,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınır kapısına geliyoruz. 


  2.Gün Pazar  Dedeağaç – İskece Karnavalı 

  Türk(İpsala)ve Yunan(Kipi)sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek İskece ye ulaşıyoruz.vericeğimiz ekstra  kahvaltı molası  sonrası tam gün karnaval coşkusunu yaşama imkanı buluyoruz. Kenti Avrupa birliği tarafından verilmiş Yunanistan ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahiptir. Osmanlı nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz. Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Gümülcüne şehrini panoramik olarak dolaştıktan sonra, Dedeağaç yolu üzerinden Yunan(kipi)kapısına geliyoruz pasaport işlemleri yapıldıktan sonra Türk Kapısı İpsalaya geliyoruz oaradan İstanbula doğru hareket ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra turumuz sona eriyor. 

   

  ÇOCUK ÜCRETLERİ:

  .0-3 yaş çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir.koltuk talep edilirse 179 TL koltuk ücreti ödemekle yükümlüdür.4-12 yaş grubu çocuklar için 179 TL olarak  acentaya ödenmelidir.

    • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN