FIRSAT TÜKENDİ

Tatilselfie ile Günübirlik Uludağ Kayak Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ek Bedelsiz Her Hafta Sonu Kesin Hareketli Araç İçi Kahvaltı Paketi Dahil Günübirlik Uludağ Turu!

  Hareket Tarihleri : 15 Aralık’tan itibaren 31  Mart  2019 tarihine kadar Her Cumartesi-Pazar

  SINIRLI SAYIDA Tatilselfie ile Günübirlik Uludağ Turu 79 TL

  Tatilselfie ile Günübirlik Uludağ Turu 99 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi sıcak Soğuk ikramlar.

  * Otobüs içi Kahvaltı paketi ikram edilmektedir.

   *Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .

  *Rehberlik

  * ören yeri giriş ücretleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *,ski pass ve ekipman ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Öğle yemeği

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   

  05.00 İncirli Doğtaş mobilya önü

  05:30 Mecidiyeköy meydan,

  06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  06.15 Kartal Köprüsü Altı

  hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket Osmangazi köprüsünden geçerek Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler.Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de  İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Yol Güzergahında Bursa’nn  meşhur İskenderinden Tatmak  için mola veriyoruz(extra).Yemek sonrası geldiğimiz güzergahı takiben İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-3 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.3-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected]   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  e- rezarvasyon zorunludur . kupon kodu satın almış olunsa bile rezarvasyon yapmayan misafirlerimiz katılım sağlayamaz. 

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN