FIRSAT TÜKENDİ

Tatilselfie İle Salda Gölü Lavanta Tarlaları Pamukkale Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 2 Gece  oda kahvaltı Konaklamalı 3 Günlük

  Salda Gölü Lavanta Tarlaları Pamukkale Turu!

   

  TUR TARİHLERİ: 28 Haziran / 5-12-19-26 Temmuz / 2- 16-23 Ağustos

   

  Tatilselfie İle 3 Günlük Salda Gölü Lavanta Tarlaları Pamukkale Turu Kişi Başı 249 TL

   

  Milli park otoban köptü otopark ücretleri olarak kişi başı 60 TL Kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  Tur ücretine dahil olan ücretler

  Otobüs ile ulaşım

  Araç içi ikramlar

  Profesyonel Rehberlik hizmeti

  1 gece konaklama

  Otelde  1 oda kahvaltı

  1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

   

  Tur ücretine dahil olmayan hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

  İlk gün alınan kahvaltı

  Öğle yemekleri

  Kişisel harcamalar

  Tüm yemeklerde alınan içecekler

  Program dışı belirtilen geziler

  Hierapolis antik kent girişi

  Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri

  Milli park otoban köptü otopark ücretleri olarak kişi başı 60 TL Kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   

  Not : Hava müsaitliğine göre salda gölünde yüzme molası verileceği için yüzme kıyafetleri için küçük bir çanta ayarlanması ve yürüyüş için uygun ayakkabılar kullanılması tavsiye edilir.

   

   TUR PROGRAMI

   

  1.Gün Cuma İstanbul – Budur

   

  İncirli Doğtaş Mobilya önü 21.00

  Mecidiyeköy Meydan Mado önü : 21.45

  Kadıkoy evlendirme dairesi önü 22.00

  Kartal köprüsü Altı 22.15 hareket ile rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlarla yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.Gün Cumartesi Burdur – Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları – Salda gölü – Pamukkale

   

  Sabah erken saatlerde Kuyucak köyüne ulaşıyor ve kahvaltı molası veriyoruz.( ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak köyüne ulaşıyoruz. Sonrasında Lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi Lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzleri , hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş Lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirliyeceği saatte otobüste buluşup Burdur gölünün essiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahtan devam ederek öğle yemeği molası veriyoruz(Ekstra). Yaklaşık 1  saat sürecek yolculuk sonrası Türkiye’ nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölüne ulaşıyoruz. Mars’ı merak eden Salda’ya gelsin diye anlatılan Türkiye’nin en büyük 3. Gölü olan Salda gölünde bembeyaz kumları Turkuaz mavisi suyun rengi ile musteşem manzara bizleri karşılıyor , hava müsaitliğine göre vereceğimiz kısa yüzme molası ardından rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile otelemize doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Serinhisar ilçesinde bulunan taze çerez ve leblebi imalathanelerine uğrayıp alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Kısa alışveriş molamız sonrası otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.

   

  3.Gün Pazar  Pamukkale-Hierapolis antik kenti – İstanbul

   

  Sabah otelimizde alıcağımız kahvaltı sonrası Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra ,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz vereceğimiz fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi alıyor (ekstra) ve  Dünyaca ünlü Tekstil Atölyelerinde alış veriş molamız sonrası dönüş için İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   

  Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 80 TL fark öderler. 0-6 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde      150 TL olarak ücretlendirilir. 7-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup 199 TL+zorunlu ücretler olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderle

   

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected]   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  e- rezarvasyon zorunludur . kupon kodu satın almış olunsa bile rezarvasyon yapmayan misafirlerimiz katılım sağlayamaz. 

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN