FIRSAT TÜKENDİ

Tatilselfie İle Ulaşım Ve Konaklama Dahil Ayvalık Cunda Kazdağları Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ulaşım ve 1 Gece YP Konaklama dahil

  Kazdağları – Ayvalık – Cunda Adası Doğa ve Terapi Turu

   

  Hareket Tarihleri ;   1-8-15-22-29 Mart / 5-12-19-26 Nisan / 3-10-17-24 Mayıs

   

  SINIRLI SAYIDA Ulaşım Ve Konaklama Dahil Ayvalık Cunda Kazdağları Turu 159 TL

  Mart Ayı Ulaşım Ve Konaklama Dahil Ayvalık Cunda Kazdağları Turu 199 TL

  Nisan Ayı Ulaşım Ve Konaklama Dahil Ayvalık Cunda Kazdağları Turu 219 TL

  Mayıs Ayı Ulaşım Ve Konaklama Dahil Ayvalık Cunda Kazdağları Turu 199 TL

   

  *Feribot Geçiş otoban , otopark , köprü geçiş Ücertleri, ören yeri millipark giriş ücretleri olarak kayıt ile birlikte acentaya 50 TL yatırılmalıdır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup ödeme yapmayan misafirler kupon almış olsalar bile kesin rezarvasyon yapılmış sayılmayacaktır. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

   

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Mare veya dengi 3* otellerde  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).

  *Konaklama Mare veya dengi otellerde yapılacaktır.

  *Rehberlik Hizmeti

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

   

  *Müze , antik kent , tapınak ve kilise  giriş ücretleri, katılımcılara aittir 

  *Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar

  *ilk gün yolda alınan kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,

   *Feribot Geçiş otoban , otopark , köprü geçiş Ücertleri, ören yeri millipark giriş ücretleri olarak kayıt ile birlikte acentaya 50 TL yatırılmalıdır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup ödeme yapmayan misafirler kupon almış olsalar bile kesin rezarvasyon yapılmış sayılmayacaktır. Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.


   TUR PROGRAMI

   

  1.Gün İSTANBUL – AYVALIK

   

  23.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ  

  23.30  MECİDİYEKÖY MEYDAN

  24.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

  24.20 KARTAL KÖPRÜSÜ ALTI

   hareket ile  Tatil Selfie  otobüs içi ikramları eşliğinde  Eskihisar-Bursa üzerinden Ayvalığa  doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.Gün  AYVALIK -ŞEYTAN SOFRASI -CUNDA ADASI

   

  Sabah erken saatlerde yol güzergahımızda  alacağımız kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonra Şeytan Sofrası, Çınarlı Camisi gçrüceğimiz  yerler arasındadır. Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz  gece extra olarak düzenleyeceğimiz Cunda Adası eğlence turuna katılabilirler.

   

  3.Gün: ZEYTİN YAĞ MÜZESİ - KAZ DAĞLARI – ADATEPE ZEUS ALTARI

   

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kaz dağlarına hareket ediyoruz.Türkiye’de bir ilk ve özel olan Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımları ile zeytin’in nasıl işlendiğini ve yağ üretimini keyifle dinliyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir , Adatepe Mutfak’ta çay ve kahve çeşitleri,soğuk ve taze meyva sularını tadabilirler.Serbest öğlen yemeği molamız sonrasında,  Eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya cıkarıp fotoğraf çekebilirisiniz.Zeus altarı gezimiz sonrası rehberimizin belirlediği  Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor, Tekirdağ’da vereceğimiz molamızın ardından siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile Bakırköy,Mecidiyeköy,Kadıköy kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.

   

  Not: Araç Çanakkale güzergahından dönüş yapacağı için,İncirli,Mecidiyeköy ve Kadıköyde indirebilicektir. Kartal ve Çayırova dan katılacak olan misafirlerimizde son nokta olan Kadıköyde inmeleri gerekicektir.

   

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

   

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 75 TL fark ödemelidir. 

  0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 150 TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149 TL+ zorunlu ücretler  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected]   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  e- rezarvasyon zorunludur . kupon kodu satın almış olunsa bile rezarvasyon yapmayan misafirlerimiz katılım sağlayamaz. 

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (4 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN