FIRSAT TÜKENDİ

Termal Havuz ve Çamur Banyosu Dahil 2 Günlük Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Şirince Pamukkale Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

  14 Nisan – 30 Eylül  arası Her Cuma Termal Havuz ve Çamur Banyosu Dahil 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Şirince Pamukkale Turu Kişi Başı 199.90 TL!

  Not:Ücretler kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde  geçerli değildir.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMLARI

  1. GÜN CUMA   İstanbul Çeşme Ilıca Alaçatı Şirince Pamukkale

  21:00 İncirli Ömür Plaza Önü,21:45 Mecidiyeköy Mado Önü,22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  22:50 Kartal Köprüsü Altı,23:20 Çayırova Mc’ Donalds
  Buluşma noktalarımızdan hareketle YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA İZMİR YOL GÜZERGAHINDAN YOLCULUK

  2.GÜN Cumartesi Çeşme,Alaçatı,Şirince Pamukkale

  Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz Panaromik turumuz sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz. Molamızın  ardından Ilıca’ya  hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktrı)Rehberimizin belirleyeceği saat de sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla,nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Öğle yemeği (ekstra) için vereceğimiz serbest zaman   ALAÇATI gezimiz sonrası  sonra Seferihisar  Gümüldür üzeri masmavi, tertemiz koylarını görerek Şirince’ye varıyoruz. Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimiz sonrası PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Varış , Otele yerleşme sonrası akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile Pamukkale Karahayıt’da canlı müzik veya disko eğlencesi (extra).

  3. GÜN PazarHierapolis,Travertenler,Pamukkale, Suçıkan Şelalesi

  Otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrasında, 10:30’a kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman veriyoruz. Kahvaltıdan sonra Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz .Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş güzergahımızda MENDERES NEHRİ’nin Afyon Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon,Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a yolculuk.Akşam  saatlerinde İstanbul’a  varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Lüx otobüsler ile ulaşım ve rehberlik hizmetleri

  *Pamukkale de 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama. Halıcı Termal,Tripolis Termal Veya benzeri Otellerde konaklama.5* otelde konaklamak isteyen misafirlerimiz acenteye kişi başı 50,00 TL fark ödemelidirler,).

  *Otobüs içi ikramlar.

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze,ören yeri, Plaj, Antik Kent ,Kale, Traverten gibi tüm giriş ücretleri.

  *İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri,dönüş günü akşam yemeği

  *Kişisel ve extra harcamalar

  *Program dışı geziler

  *Köprü,Feribot,Park,Otoban Ve Gezi boyunca ara transfer ücretleri için 40 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCERTLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 45 TL fark ödemeldirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup  Koltuk  talep edildiği takdirde 130  TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde 169,90TL+ zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram, Resmi tatil ,Festival dönemi Ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.