FIRSAT TÜKENDİ

Termal Otel Konaklamalı Ilgaz Kayak Merkezi & Safranbolu Yörük Köyü Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hafta sonları kış turlarından Ilgaz kayak ve Safranbolu Yörük Köyü turu ile hem kayak keyfini yaşacak hem de kültürel bir geziye katılmış olacaksınız!

  Ilgaz Kayak Merkezi & Safranbolu Turu 129,90 TL

  *Ilgaz Kayak Merkezi transfer ,Yörük Köyü,Seyir Terras  transfer ücretleri için  kişi başı 40 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  24 Mart 2017 tarihine kadar her hafta Cuma günü hareket edecek tur programı için geçerlidir.

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCERTLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye, 40 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde elik otelde 79,90 TL Kurşunlu termal otel de 99,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Belirtilen Çevre gezileri

  *Rehberlik hizmetleri

  *Elik Otel veya  Aurum Kurşunlu Termal Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *İlk gün yolda kahvaltı,Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *TümMüze,ören,Milli park,Konak,Teras gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  *Ilgaz Kayak Merkezi transfer ,Yörük Köyü,Seyir Terras  transfer ücretleri için  kişi başı 40 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *Sömestr dönemini tercih eden misafirler acenteye kişi başı 10 TL fark ödemelidir

   TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma       (Cuma yı Cumartesi ye bağlayan gece)  İstanbul-Ilgaz  

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı

  01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Ilgaz.

  2.Gün Cumartesi       Ilgaz  Kayak Merkezi – Kurşunlu Termal Otel

  Sabah yol güzergahında alacağımız extra kahvaltı sonrası Ilgaz Milli Parkına varış ve sonrasında serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Olarak Kayak Ekipmanları Kiralayarak Kayak Yapabilir, Kayak İle İlgilenmeyen Misafirlerimiz ise Telesiyej Sistemini Kullanarak Zirveye Çıkabilir ve Keyifli vakit geçirebilme şansına sahip olabilirler.Öğlen Yemeğini takiben Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimize transfer ve Aurum Kurşunlu Termal Otelimize yerleşme.

  3.Gün Pazar                Kurşunlu-Safranbolu-Yörük Köyü – Seyir Teras

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket ile,minyatür bir Safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyoruz Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası ,2013 Yılında İncekaya Kanyonu üzerine yapılan ve Kanyona paralel olması özelliği ile Dünya'da ikinci sırada olan seyir teras gezimiz için hareket ediyoruz. Seyir Teras gezimiz sonrası İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.