FIRSAT TÜKENDİ

Gez Tour'dan Türk Havayolları Ulaşımı İle 5 Günlük Romantik Mini İtalya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Şehrin her bir yanı içinizi açacak güzelliklerle dolu olacak ve İtalya'nın eğlencesinin tadı da damağınızda kalacak.

  Bol bol alış veriş yapmak, evinizde İtalya'dan esintiler yakalamak bu turda uğrayacağınız noktalar sayesinde çok kolay.

  TEK TARİH, KESİN KALKIŞ,

  30 Nisan Gidiş – 4 Mayıs Dönüş Mini İtalya Turu İki Kişilik Odada Kişi Başı 2.249,00 TL / Single 2849 TL

  Not : Ekstra turlar 17 kişi katılımı sağlandığında düzenlenecektir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR PROGRAMI

  1. Gün: İstanbul-Bologna

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Geztour kontuarı önünde siz değerli misarfirlerimizle 05:30’da buluşuyoruz. Türk Havayolları TK1321 tarifeli seferi ile 08:30’da Bologna’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:15 varışımızın ardından Bologna şehir turu yapılacaktır. Turumuzda ekstra düzenlenecek olan (40 €) Piazza Maggiore, Asinelli Kulesi, San Petronio Bazilikası , Santo Stefano kilisesi , Garibaldi heykeli ve Neptun cesmesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer odalara yerleşme ve serbest zaman .

  2. Gün: Bologna (Floransa , Pisa)

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tüm gün sürecek Floransa , Pisa Turuna (120 Euro) katılabilirler . Floransa  turumuzda; Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.  Pisa ve Livorno turunda ise İtalya’nın en önemli sembolü, eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesinin görülmesi.

  3. Gün: Modena. ile Modena - Ferrari Müzesi Turu (60 Euro) yapılacaktır . Modena ‘da Torre Ghirlandina , Duamo , Piazza Grande ,San Pietro Manastırı ve Sant Agustino kilisesi  görülecek yerler arasındadır turumuzun ardından Ferrari Müzesine(30 Euro) geçiyoruz . Enzo Ferrari’ninyarattığı efsanenin tarihine yakından şahit oluyoruz. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

   4. Gün: Bologna (Venedik)

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tüm gün sürecek Venedik turuna (90Euro) katılabilirler . Venedik turumuzda Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı`na varış ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik`e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek i Venedik`in sembolü olan Gondol turumuzu (25Euro) gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer geceleme otelimizde.

  5. Gün: Bologna-İstanbul 

  Sabah kahvaltısının ardında odaların boşaltılması ve Bologna havaalanına transfer . Türk Havayolları TK1326  tarifeli seferi ile 19:00’de İstanbul’a  hareket. Yerel saat ile 22:30`da İstanbul'a varış ve turumuzun sonlandırıyoruz. Bir sonraki Geztour organizasyonunda görüşmek üzere.

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;

  Atatürk Havaalanı – Bologna gidiş dönüş uçak biletleri

  Alan vergileri

  Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri

  Alan otel-otel alan transferleri

  Türkçe rehberlik hizmeti

  Panoramik Şehir Turları

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

  Vize ücreti ( 120 €)

  Seyahat Sağlık Sigortası ( 15 €)

  Ekstra turlar

  Yurt dışı çıkış fonu ( 15 TL)

  Bologna Şehir Vergisi ( Otel checkini sırasında direkt otele ödenir)x

  Kişisel harcamalar

    • Belirtilen tarihlerde geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir. 0850 333 44 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon yapılmadan önce müsait sormanız gerekmektedir.

  Fiyatlar iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır. Single farkını acenteye ödemeniz gerekir.

  Uçak saatleri tur kalkmadan 2 gün önceye kadar değişebilir.

  REZERVASYON YAPILDIKTAN SONRA KESİNLİKLE İPTAL YAPILMAMAKTADIR.

  MİSAFİRLERİN BUNU KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.