Titanic Business Hotel Kartal'da Hafta Sonu Geçerli Superior Odada Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Konaklama!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Superior Odada Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Konaklama
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
209,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Titanic Business Hotel Hakkında

  Sabiha Gökçen Hava alanı, Kartal (Soğanlık) metrosu, ofisler ve avmlere kolay ulaşılabilir merkezi konumuyla Titanic Business Kartal, İstanbul Anadolu yakasında rüya gibi bir tatil vaadediyor. Otelde konukları geniş ve ferah bir lobi karşılıyor.

  Otel 192 adet odası ve suitleri, şık ve işlevsel ayrıntılarla bezenmiş dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Lüks banyo malzemeleriyle dolu odalarda misafirlere wifi hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor.

  Otelin birçok odası Deniz ve Ada manzarasına sahip. 

  Şehirdeki en iyi yeme - içme deneyimleri için, geleneksel ve uluslararası lezzetleri bir arada sunan Alesta Restaurant'dan, Marmara Denizi ve Adalar manzaralı Compass Restaurant & Bar'a farklı seçeneklerle yemek yeme alanları da mevcut. İstanbul’un Anadolu yakasında, şirket toplantısı, akşam yemekleri ve düğün gibi 1200 kişi kapasitesinde her türlü organizasyon için 23 farklı salonu ve banket alanı bulunan Titanic Business Kartal, en güzel seçenekleri misafirlerine onurla sunuyor.

  Otelin fitness ve spa alanı olan Befine Sports ve Ocean Spa'da misafirleri keyif ve huzur dolu bir ortam bekliyor.

  Titanic Hotels markasının kusursuz hizmet anlayışının bir parçası olan Titanic Business Kartal ekiplerinin misafirerverliğiyle de iş ve tatil amaçlı seyahatlerde şehrin en çok tercih edilen dinlence konaklama noktası. 

  *Fırsatı satın almadan önce telefon ya da mail adresi üzerinden kesinlikle müsaitlik durumu sorgulanmalıdır.

  Rezervasyon için Hafta içi 09.00-22.00, Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-21.00 saatleri arasında ‘‘0 533 613 67 99’’ numaralı telefonlardan ulaşabilir; mesai saatleri dışında ‘‘rezervasyon@grupfoni.com’’ mail adresi üzerinden Grupfoni ile iletişime geçebilirsiniz

  Fırsat sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.

  Superior Odada Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Konaklama 179 TL  • Özel günler hariç, 30 Eylül 2018 tarihine kadar Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.

  Rezervasyon zorunludur.  

  Rezervasyon için Hafta içi 09.00-22.00, Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-21.00 saatleri arasında ‘‘0 533 613 67 99’’ numaralı telefonlardan ulaşabilir; mesai saatleri dışında ‘‘rezervasyon@grupfoni.com’’ mail adresi üzerinden Grupfoni ile iletişime geçebilirsiniz 

  Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

 • Titanic Business Hotel, Kartal Orta Mahalle Mah. Kaptan-ı Derya Cad. No: 37 Kartal / İstanbul

  Hafta içi 09.00-22.00, Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-21.00 saatleri arasında ‘‘0 533 613 67 99’’