Türk Havayolları ile Tüm Sezon Geçerli 7 Gece 8 Günlük İspanya Turu

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA TürkHava Yolları İle 8 Günlük İspanya Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1049,00 TL
 
Fırsat
Türk Hava Yolları İle 8 Günlük İspanya Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1099,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yurtdışı İspanya turlarında boğa güreşinden flamenkoya, sıcacık ikliminden renkli eğlence hayatına; Akdeniz'e dair her şey bir arada!

  HAREKET TARİHLERİ : 4-11-18-25  Mart , 7-8-22-29 Nisan , 6-13-18-20-27  Mayıs , 01-03-04- 17-22-24-29 Haziran,1- 4-6-8-13-20-22-29 Temmuz, 3-5 –10-11-12-26-31  Ağustos, 02-07-09-16--23-30  Eylül , 7-14-21-28 Ekim, 01-04-11-18-25 Kasım, 02-09-10-16-23-30   Aralık 2018  

  30 Eylül, 7-14-21  28 Ekim , 1-18-25 Kasım ,02-09-10-16-23 Aralık, 2018 sezon dönem farkı yoktur

  4-11-18  Mart , 8 -29 Nisan, 6-13 Mayıs, 24 Haziran, 10 -11-24 -31 Ağustos, 7-16-23- Eylül,  30 Aralık (YILBAŞI) 2018  sezon dönem farkı Kişi başı 45 Euro, 25 Mart, 07- 22 Nisan , 20 Mayıs, 01-03-4-17-22 Haziran, 06-08 -13-20 22-29 Temmuz, 03-05-12-26 Ağustos,  02 -09 Eylül, 2018  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,  18-27 Mayıs, 29 Haziran, 1 Temmuz sezon dönem farkı  145 Euro , olup rezervasyonda acentaya ödenir

  SINIRLI SAYIDA TürkHava Yolları İle 8 Günlük İspanya Turu 1049 TL

  TürkHava Yolları İle 8 Günlük İspanya Turu 1099 TL

  Kişi başı 145 Euro  acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

  TÜRK  HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL/  VALENCIA-BARCELONA/ İSTANBUL UÇAK BİLETİ

  HAVALİMANI VERGİLERİ,

  ZORUNLU SIGORTA

  3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

  BARCELONA  ,MADRİD ,VALENCİA PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

  SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 130 €(ISTEGE BAGLI)

  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)

  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

  ŞAHSİ HARCAMALAR

  ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)

  PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)

  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)

  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)

  30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 20 EUR ) Rezervasyon esnasında acentaya ödenir


  TUR PROGRAMI

  BÜYÜK İSPANYA (ÖRNEK PROGRAM )

  VALENCIA (1)  GRANADA (2) MADRİD (2) BARCELONA (2)

  1.GÜN  PAZAR ISTANBUL – VALENCIA Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali saat 11:35 de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK1313 tarifeli seferi ile saat 13:35 ’de Valencia’ya  uçuş,Yerel saat ile 15:40’da Valencia’ya varış. Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali görülecek yerler arasındadır.15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek,15.yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market Eski Market alanı,Valencia limanlari,katedrali,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları ve Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.

  Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

  2.GÜN  PAZARTESİ VALENCIA – GRANADA

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması ardından Granada’ya transferimiz gerçekleşiyor. Granada’ya varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak Sacramonte Çingene Mahallesi turuna katılabilirler. Dünya kültür mirasi listesinde olan eski Çingene Mahallesi Sagramonte’de doğal mağaralarda bir icki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Tur bitimi otelimize transfer geceleme otelimizde.

  Sacramento Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

  3.GÜN SALI GRANADA Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olanSevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. Yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

  Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €

     4.GÜN ÇARŞAMBA GRANADA – MADRİD

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket ediyoruz. Granada dan Madrid e geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı turumuza katılabilirler. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir.Ardından Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi.Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e hareket. Madrid’e varşımızı takiben Madrid panoromik turumuzu yapıyoruz. boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 €

  (NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler

  5.GÜN PERŞEMBE MADRİD

  Otelimizde alacağımızsabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır. Ardından alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

  Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

  Segovia turu (kişi başı): 50 €

  6.GÜN CUMA MADRID – BARCELONA

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıve odalarımızın boşaltılması ardından Barcelona ya hareket. Dileyen misafirlerimiz Madrid ten Barcelona ya geçerken yolüzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza Turuna katılabilirler. Ebro nehri’nin böldüğü eski şehre gidiyoruz.Katedral ve meydan görülecek yerler arasındadır.Ardından Barcelona’ya hareket.Barcelona’ya varışımızın ardından Barcelonapanaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda  Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimizrehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecekolan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında yapacağımız yolculuk sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €

  Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €

  7.GÜN CUMARTESİ BARCELONA

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan  Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.Önce tarihi Girona şehrine varış daha sonrasında ise Katedral ve Yahudi Mahallelerini görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e hareket. Burada dünyaca ünlü gerçeküstü eserlerindeki tuhaf ve çarpıcı imgelerle ünlenmiş Salvador Dali Müzesini gezeceğiz.Turlarımızın bitiminde otelimize transfer gerçekleşecektir.Turumuzun ardından Barcelona otelimize hareket.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show turuna katılabilirler. Flamenco ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

  Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)

  Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

  8.GÜN PAZAR BARCELONA – ISTANBUL

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman.rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşma ve Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk  Havayollarının TK1854 tarifeli seferi  ile saat 12:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:30’da İstanbul’a varışımızın ardından hizmetlerinin sonu


 • Bu fırsat ; 4-11-18-25  Mart , 7-8-22-29 Nisan , 6-13-18-20-27  Mayıs , 01-03-04- 17-22-24-29 Haziran,1- 4-6-8-13-20-22-29 Temmuz, 3-5 –10-11-12-26-31  Ağustos, 02-07-09-16--23-30  Eylül , 7-14-21-28 Ekim, 01-04-11-18-25 Kasım, 02-09-10-16-23-30   Aralık 2018   tarihlerinde geçerlidir.

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  240 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

  Kişi başı 145 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  

  0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1039+hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

  Konaklama  3*/3* -4*  oteller için geçerlidir. (Tarihlere göre değişir)

  30 Eylül, 7-14-21  28 Ekim , 1-18-25 Kasım ,02-09-10-16-23 Aralık, 2018 sezon dönem farkı yoktur

  4-11-18  Mart , 8 -29 Nisan, 6-13 Mayıs, 24 Haziran, 10 -11-24 -31 Ağustos, 7-16-23- Eylül,  30 Aralık (YILBAŞI) 2018  sezon dönem farkı Kişi başı 45 Euro, 25 Mart, 07- 22 Nisan , 20 Mayıs, 01-03-4-17-22 Haziran, 06-08 -13-20 22-29 Temmuz, 03-05-12-26 Ağustos,  02 -09 Eylül, 2018  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,  18-27 Mayıs, 29 Haziran, 1 Temmuz   dönem farkı  145 Euro , olup rezervasyonda acentaya ödenir.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 260542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.commail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

  Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentamız tur sorumlu değildir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Acentamız  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tatilselfie tur dan tazminat hakkı yoktur.

  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

   Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250