FIRSAT TÜKENDİ

Ümraniye Cornelia Güzellik Salonunda Kirpik Lifting Uygulaması!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek istiyorsanız Ümraniye Cornelia Güzellik Salonu’na davetlisiniz.

  Kirpik Lifting uygulaması ile bakışlarınıza canlılık katacak ve her gün aynı karşısında vakit geçirmenize gerek kalmayacak.

   

  Kirpik Lifting Uygulaması 150 TL yerine 79 TL

   

  Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

  Kirpik liftingi uygulamasında, kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon bir ped yapıştırılıyor. Sonrasında da kirpikler tek tek geri doğru taranarak yapıştırılıyor. Hemen ardından da bu kıvrıklığı korumak için bazı solüsyonlar birkaç adımda uygulanıyor. Bazı durumlarda da kirpikler kirpik bigudisine sarılıyor.

  İlk aşamada geriye doğru yapıştırılmış kirpiklere mikro çubuklarla jel bir solüsyon sürülüyor ve yaklaşık 15-20 dakika kadar bekletiliyor. Bu aşamada, kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyonun her bir kirpiğe eşit şekilde sürülmesi önemli. İkinci adımda kirpiğe başka bir solüsyon daha sürülüyor ve tekrar bekletiliyor. En son adımda da kirpiklere keratin yüklemesi ve renk veren bir solüsyon daha sürülerek kirpik liftingi uygulaması tamamlanıyor. İşlemin tamamı 45-60 dk arası sürüyor. • 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.

  Hafta içi 09:30 – 19:30 cumartesi 09:30 – 19:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

  Randevu gereklidir.

  Randevu için 553 7212255  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptali ve değişikliği 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi durumda işletme, kupon kodunu kullanıldı sayma hakkına sahiptir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                         

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

 • Öztürk İş Merkezi Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd., 34764 Ümraniye/İstanbul

  553 7212255

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN