FIRSAT TÜKENDİ

Üsküdar Form Life Spa’da Hamam & Sauna & Havuz Ve Masaj!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Form Life SPA olarak 2005 yılından  bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bu süre içerisinde her alanda müşterilerimize kaliteli, sağlıklı, hijyenik ortamlar sağlamaya devam etmekteyiz.

  Form Life SPA deneyimli personeli ile sıcak, emin, rahat bir ortamda hizmet keyfini bulabileceğiniz nezih bir ortamdır. Saunamızda yaz, kış, sıcak ve serin dört mevsimi yaşama imkanını bulacaksınız.

  Doğal bitkilerle solunum yollarınızı rahatlatmak, cildinizin yenilenmesini sağlayarak,

  Hijyenik buhar banyosunda sağlık ve ferahlık bulacaksınız.

  Tesisimizde siz müşterilerimizin her alanda rahat bir şekilde dinlenebilmesi, sauna keyfi yapabilmesi ve ihtiyaçlarının giderilebilmesi için çalışıyoruz.

   

  Çarşamba saat 10:00 - 17:00 ve Pazar 10:00 - 16:00 arası bayanlara özel günlerdir.

  Diğer günler ve saatler karma kullanımdır.
   

   

  30 Dakika Kese + Köpük Masajı + Tesis Kullanımı 89.00 TL

  30 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 99.00 TL

  40 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 119.00 TL

  50 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 139.00 TL

  40 Dakika Masaj + 25 Dakika Kese - Köpük Masajı 169.00 TL

  50 Dakika Masaj + 25 Dakika Kese - Köpük Masajı 189.00 TL

   

   

  Masaj seçenekleri: Aromaterapi Masajı, Baş-Boyun Masajı, Sırt Masajı, İsveç Masajı, Derin Doku Masajı, Anti Stres Masajı, Selülit Masajı, Lokal Masaj

   

  AROMATERAPİ MASAJI:

  Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir terapi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular, insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.

  BAŞ - BOYUN MASAJI

  Baş, boyun, ense, omuz, sırt, sırt, bel, kol ve bacak gibi bölgelere uygulanan, genellikle rahatsız hissedilen olan bölgeye yönelik masaj türüdür. Doktor kontrolü ve önerisi doğrultusunda belirlenen programda uygulanır.

  SIRT MASAJI

  Bu masaj türü, gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaları hafifletir. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, yanlış oturma pozisyonu, uzun süre ayakta kalma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine sebebiyet verir. Sırt masajı, kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Bu masaj türü, yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici ya da hızlı hareketlerle canlandırıcı etki yapar.

  İSVEÇ MASAJI:

  Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak, rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

  DERİN DOKU MASAJI

  Temposunun düşük ancak baskı şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Bu masaj türü, vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup, özellikle sert masaj sevenlerin tercihidir. Masaj sırasındaki sert basınç, kaslar üzerinde vücudun dengesini sağlamaya yardımcı olur.

  ANTİ STRES MASAJI

  Yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanır. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsar, gerilimi etkin olarak giderir.

  SELÜLİT MASAJI

  Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Selülit masajı, kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. Selülit masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar.

  Lokal Masaj (Bölgesel Masaj)

  Lokal masaj, bölgesel olarak vücudun istenilen ya da ihtiyacı olan bölümüne yapılan masaj türüdür. Bu masaj türünde sadece yüze, bacaklara, sırta veya başa masaj tercih edilebilir. Lokal masaj, kaslardaki sıkı alanların dinlenmesine yardımcı olur. • 31 Mayıs 2019’a kadar geçerlidir

  Çarşamba saat 10:00 - 17:00 ve Pazar 10:00 - 16:00 arası bayanlara özel günlerdir.

  Diğer günler ve saatler karma kullanımdır.

  Randevu gereklidir. 

  Randevu için 0216 474 23 23 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Her kupon tek kez geçerlidir ve tek kişiliktir.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

 • Form Life Spa Barbaros Mah., Alaattin Yavaşca Sok., No: 10/1 Üsküdar – İstanbul

  Tel: 0216 474 23 23

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Tüm Seçenekleri Göster (6 Adet)
TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN