FIRSAT TÜKENDİ

Vialand Adventure Land’de Çocuklara Özel 3’ü 1 Arada Eğlence Paketi!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Vialand Advanture Land'de Çocuklar İçin  Ponny At Biniş, Elektrikli Atv, Su Topu Paketi !

  Vialand Gölü kenarındaki Adventure Land, çocukların rengârenk, hayal dolu dünyasına hitap ediyor, onlara unutamayacakları bir deneyim yaşatıyor!

  Vialand Adventure Land’de çocuklar, Dünyanın en sevimli ve dost canlısı Ponny atlarıyla tur atacaklar, ATV heyecanını yaşacaklar ve su topu ile enerjilerini sportif bir faaliyete yansıtacaklar! 

  Bu gerçekten de onlar için bugünün dünyasında çok farklı, heyecanlı ve unutamayacakları bir aktivite ! Tüm çocuklar, yaşadıkları bu deneyimi, çevresindekilere anlatmak için sabırsızlık duyacaklar!

  Anneler, babalar, çocuklarınızın bu mutlu onlarını paylaşmak ve muhteşem fotoğraf kareleriyle bu güzel zamanları unutulmaz kılmak için bu fırsatı kaçırmayın!

  Vialand Adventure Land’de çocuklar, burada hayatın gerçek eğlencesiyle tanışacaklar! Evde TV başında olmaları veya elektronik cihazlardan oyun oynamaları yerine onları bambaşka bir dünyaya götürmeye ne dersiniz?

  4 – 12 Yaş Arası Çocuklar İçin Eğlenceli Aktivite Paketi “kişi başı” 80 TL yerine 37,50 TL!

  PAKET İÇERİĞİ:

  ◦ Ponny At Binişi

  ◦ Elektrikli Atv

  ◦ Su Topu

  ***FIRSAT, 4 - 12 YAŞ GRUBU İÇİN GEÇERLİDİR. │ Ponny biniş manejde 2 turdur. │ Elektrikli ATV 10 dakika sürmektedir. │  Su topu için toplam süre, ziyaretçinin aktivite alanı içinde durabildiği kadardır.

    • 5.12.2017 tarihine kadar, haftanın her günü 10.00 – 21.00 saatleri arasında geçerlidir.

  Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0505 366 76 75  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptal ve değişikliklerinin 24 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Fırsat, 4 - 12 Yaş Grubu İçin Geçerlidir. │ Ponny Biniş Manejde 2 Turdur. │ Elektrikli Atv 10 Dakika Sürmektedir. │ Su Topu İçin Toplam Süre, Ziyaretçinin Aktivite Alanı İçinde Durabildiği Kadardır.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.