Yılbaşına Özel 2 Günlük Ulaşım ve Rehberlik Dahil Muhteşem Selanik - Kavala Turu

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Yılbaşına Özel 2 Günlük Selanik - Kavala Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
189,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yılbaşına Özel 2 Günlük Ulaşım ve Rehberlik Dahil Muhteşem Selanik - Kavala Turu!

  Yunanistan’da bulunan güzel şehir Selanik, Ata’mız Mustafa Kemal Atatürk’ün de doğduğu şehir olması bakımından özel bir önem taşıyor. Hem 2 günlük şahane bir Selanik turu yapmak hem de Selanik’teki önemli noktaları keşfedebilmeniz için bu fırsatı kaçırmayın!

  Hareket Tarihleri: 30 Aralık Cumartesi Hareket

  Yılbaşına Özel 2 Günlük Selanik - Kavala Turu Kişi Başı 189 TL

  Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri için kişi başı 20 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri:

  Belirtilen fiyatlar iki yada 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklayacak misafirler kişi başı 70 TL tek kişi konaklama farkı öderler.0-3 yaş çocuk koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği taktirde 130 TL olarak ücretlendirilir.4-12 yaş grubu çocuklar 149 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir. Çocuklar 2 büyük yanında konaklaması halinde indirimdir.1 büyük 1 cocuk konaklamasında yetişkin ücreti ödenir.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Selanik Perinthos veya kornillios otelde (sehir dışı- merkeze 10-12 km) 1 gece oda kahvaltılı konaklama

  Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmetleri

  Tatil Selfie güvencesi

  Tatil Selfie otobüsü içerisindeki ikramlar (araç içi ikram su servisi olarak yapılır)

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 130 €

  Yurt dışı çıkış harç pulu: 15 TL

  Taverna turu 55 € + 10 € sehir gidiş dönüş transfer ücreti olarak , toplam 65 € olarak ücretlendirilir.

  Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri için kişi başı 20 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

  Öğle ve Akşam yemekleri

  Ekstra belirtilen tüm turlar

  Kişisel harcamalar

  Seyahat sigortası: 10 Euro (sigortası olan misafirlerimiz sigortasının bir nüshasını acentaya iletmekle yükümlüdür)

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN:İSTANBUL- SELANİK 

  Kadıköy evlendirme dairesi önü:22.00

  Mecidiyeköy Migros önü:22.30(Eski Ali samiyen stadı karsısı)

  İncirli ömür plaza önü:23.00

  Hareket noktalarında buluşmamızdan sonra Silivri-Keşan güzergâhını takiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e ulaşıyoruz.

  2.GÜN: SELANİK TURU

  Sabah saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız Kordon,Beyaz Kule,Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanista’nın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii,E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Aristoteles, Elefterios Meydanı’nı panoramik olarak görüyor ve Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler ve Yeni Yılı karşılayarak 2018’e merhaba diyebilirler..

  3.GÜN:SELANİK-KAVALA- İSKEÇE - DEDEAĞAÇ

  Otelimizde aldığımız Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz ve yaklaşık olarak 2 saat sürecek yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve 45 dakikalık şehir turu içerisinde yer alan; su kemerleri, liman, kale,19.yy neoklasik yapılar, Pangia, Eski & Yeni Şehir, Acropolis, DenizFeneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşaimarethanesi, ev & heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimiz sonrası İskeçe, Gümülcine Dedeağaç otoyol üzerinden  İpsala sınır kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz. Varışımızla birlikte yolcularımızı aldığımız yerlere servis ediyor ve bir başka Tatil selfie organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize iyi tatiller .

    • Rezervasyon Detaylar-ı

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250