FIRSAT TÜKENDİ

ZN Güzellik ile 6 bölge 10 seans epilasyon uygulaması

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • İstenmeyen Tüy'lere Son!

  ZN güzellik ile pürüzsüz bir cilde kavuşmanın keyfini yaşayacaksınız... Dilerseniz profesyoneller eşliğinde cilt bakımınızı da yaptırarak cildinizin bakımını sağlayın.

  Saglik bakanligi onayli salonumuz 2011 yilindan bugune guleryuzlu personeliyle istanbulun merkezi semptlerinden kadikoy'de siz degerli musterilerimize hizmet vermektedir.

  Salonumuz'da steril bir ortamada Diode utuleme sistemi uygulanmaktadir, bu sistem ile ilk seanstan itibaren sonuc alinmaktadir.
   
  Epilasyon disinda salonumuzda profesyonel cilt bakimi ve zayiflama bolumleri mevcuttur.

  Lazer Epilasyon

  İstemediğiniz tüylerinizden lazer epilasyon ile en hızlı ve sağlıklı olarak kurtulabilirsiniz.Lazer ışınının dalga boyu kıldaki rengi veren melanin adlı pigment tarafından emilim özelliğine sahiptir.. Hava soğutma sistemi sayesinde ısısı düşen cilde hiç zarar verilmeden doğrudan kıl kökü oluşan ısı ile yok edilir.

  Lazer epilasyon uygulanmaması gereken hastalar

  Gri ve beyaz saçlı hastalar, güneşlenmiş hastalar, yakın dönemde başka türden lazer tedavisi görenler, hiperpigmentasyon ve hipopigmentasyon eğilimi olanlar , Tetracycline veya retinoidler gibi ışığa karşı hassaslaştıran ilaçlar alanlar olarak sıralanabilir. Bu ilaçların lazer epilasyon tedavisinden üç veya dört hafta önceden kesilmesi gerekir.Ayrıca, V ve VI cilt tipindeki hastalar ve Herpes hikayesi olanlarda lazer epilasyon uygulanmamalıdır. Laser epilasyon şu andaki bilgilerimize göre genel olarak güvenli bir yöntemdir. 

  Lazer epilasyon kimler için uygundur?

  12 yaşını tamamlamış, koyu renkli tüyleri olan herkese lazer epilasyon uygulanabilir. Tüyler açık renkli yani pigmenti az ise lazer ışığını emmeyeceği için lazer epilasyondan etkilenmez.

  Lazer epilasyon hangi bölgeler için uygundur?

  Gözleri özel gözlüklerle korumak şartı ile göz kapakları hariç tüm vücut bölgelerindeki tüylere lazer epilasyon uygulanabilir. Her seansın süresi ne kadardır?Bu süre lazer epilasyonda kullanılan cihazların özelliklerine göre değişmekle beraber çok hızlı çalışma özelliklerine sahip cihazlarla yüz 5 - 6 dakikada, bıyık 1 - 2 dakikada, bacaklar 1 saatlik sürede yapılabilir.

  Lazer epilasyon tedavisi sonrasında cildimizde bir farklı görüntü ortaya çıkarmı?

  Lazer epilasyon sonrasında bazen 5 - 10 dakika bazen ise yarım saat kadar süren kızarıklık olabilir. Bu geçicidir. Lazer epilasyonda soğutma sistemi olmayan eski model lazer epilasyon cihazlarında ise ışığın cildin üst tabakası olan epidermisteki melanin pigmentleri tarafından tutulmasından dolayı ciltte yanık ve sonrasında leke izi kalma ihtimali her zaman mevcuttur. 

  Soğutma sistemli lazerde cildin ısınmasına fırsat verilmediğinden lazer epilasyonda yanık riski çok daha azalmaktadır. Epilasyon cihazları ile kalıcı yanık izi kalması çok nadir ve kullanım hatasına bağlı bir komplikasyondur.

  Tek bir seans lazer epilasyon ile tüylerden kurtulmak mümkün müdür?

  Hayır, mümkün değildir çünkü kıl köklerinin hepsi uygulama anında aynı büyüme devresinde değildir. Uygulama anında olgun fazda (anogen) olan kılların kökleri etkilenir. İstirahatte (katogen) ve gerileme (telogen) fazlardaki kıl kökleri etkilenmez.Bölgeye göre değişmekle birlikte her bir epilasyon seansında uygulanan alanın % 20 si anojen fazdadır. Yani % 20 kıl kökü yakılabilir. Bu nedenle ek lazer epilasyon seanslarının uygulanması gerekir. Kılların renklerinde ve büyüme devrelerinde olan değişikliklerden ötürü lazer epilasyon seansı sayısı kişiye göre hatta aynı kişide vücudun farklı bölgelerine göre değişir.
  Seansların aralıkları ne kadardır?

  Lazer epilasyon Seanslarına verilen aralıklar bölgeye göre 4 ila 8 hafta arasında değişir.

  Lazer epilasyon kıllara nasıl etki eder?

  Lazer epilasyon ile kıl kökü imha edilirken hedef seçici olarak ısıtma yaparak kıl köklerindeki hücrelerin yakılarak hasara uğratılmasıdır. Kıl kökü tarafından emilen enerji ısıya dönüşerek kılın kök hücresini tekrar büyüyemeyecek şekilde tahrip eder. Milisaniyeler içinde cilde uygulanan lazer ışını, cilt hücrelerine zarar vermeden geçerek kıl kökündeki renk pigmentleri tarafından emilir. Tüm epilasyon lazerleri kıl gelişimini geciktirip kılların daha zayıf ve azalarak çıkmasını sağlarlar. Kalıcı epilasyon için ise kıl kökünün papilla denilen kıl üretici kısmının yok edilmesi gereklidir Bunu ancak bu derinliğe ulaşan etkin bir lazer epilasyon cihazı sağlayabilir. Tedavi esnasında tüylerin büyüme aşamaları olan anajen, katojen veya telojen fazları tedavi açısından önemlidir. Lazer epilasyon uygulaması esnasında kılların farklı evrelerde olması, kalıcı ve kesin neticenin ortalama 4-6 seans sonrası alınmasının gerekçesidir. Lazer ışının uygulama süreleri ve dozları kişinin cilt tonu ve yapısal özelliklerine göre değişiklik gösterir.

  Erkeklere lazer epilasyon uygulanabilir mi?

  Erkeklere lazer epilasyon yaygın olarak ve başarıyla uygulanmaktadır. Uygulama yaptıranların yaklaşık %35-40 kadarı erkektir.

  Lazer epilasyonun kalıcı sonuçlar vermekte midir?

  Evet. Lazer epilasyon ile kökleri tahrip olan kıllar tekrar çıkmamaktadır. Amerikan FDA nın da onayladığı bu durum uzun süreli klinik lazer epilasyon çalışmaları sonucunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hormonal bozukluğu olan kadınlarda yeni kıllanma oluşabilmektedir. Yeni kıl oluşumu gözlenen kişlerde mutlaka hormon tetkik ve tedavisi gerekebilir.

  Lazer epilasyon uygulaması sonrası cilt nasıl olmaktadır ?

  Lazer epilasyondan hemen sonra cilt üzerinde,en fazla birkaç saat içerisinde geçecek şekilde hafif bir güneş yanığına benzeyen bir yanma hissi ve kızarıklık oluşabilir.


 • Bu kupon 30 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

  Pazar dahil her gün 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

  Rezervasyon gereklidir.

  Rezervasyon için 0216 384 41 14 numarayı arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptali 24 saat önce yapılmalıdır. Aksi taktirde kupon kodları kullanılmış sayılır.

  Bu fırsat sadece 1 kişiliktir.

  1 kişi sadece 1 fırsat satın alabilir.

  Bu fırsat haftanın her günü kullanılabilir.

  Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  Her kupon tek bir alışverişte geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN